Re: T-Mobile US 2014. október 16. 19:19 Fornit Előzmény: #711547 És már 26,7 a napi max ebben is... +15% onnan :S Ezt a 2 napot nem hiszem el egyszerűen.. Nem bírom feldolgozni egyenlőre amiket látok.