nyilvän voläs idöszakban a gyengebb fundamentumu cegek voläsabbak...pl. az rspp nem kepes szämottevö es pläne nem stabil nyeresegtermelesre...
nyilvän voläs idöszakban a gyengebb fundamentumu cegek voläsabbak...pl. az rspp nem kepes szämottevö es pläne nem stabil nyeresegtermelesre...
hät ez tuti vmi lejärato hüleseg :D
fotosoppolni nem csak szépre, hanem rondäbbra is lehet ;)
Ezen a ronditott kepen pl. nem lätni a läbät, ami nagy erenye ;)
chart nem erdekel, ha ennyire alularazott egy ceg
persze a bövitesre mär raktam profitvedöt, másik pedig had fusson
Az. Ráadásul 9 ilyen soppolttal. Az előbb néztem 950$-al lennék feljebb.
Azt nem a TMUS-ról írtam, hanem az RSPP-ről.
A tegnapi pánikvételeim legalább mind bejövősek eddig, visszahoztak a tavaly okt1 szintre :)
igazad van, az átlagosnál nagyságrendekkel okádékabb. angol nőt bottal se!
http://www.zeromakeup.com/wp-content/uploads/2011/09/pixie-lott-no-makeup.jpg
Az Exxon (XOM)és a Chevron (CVX) között őrlődök, lehet mindkettőből csippentek picit.
Én elemezni nem tudom, de ha ránézek erre a chart-ra távolról, elég rosszul néz ki, nem?
Valamelyik nap ugyanez volt egy amerikai banknál: eredményvárakozásokat felülmúlta, kilátásokat megemelte, osztalékot megemelte, erre beverték kb -4%-ra.... Kíváncsi vagyok lesz-e most komoly visszapattanás a piacokon.
furcsa egy rv-piac ez, a szokäsosnäl is sokkal több az irrealitäs...
Pl. rolls royce-t az eddigi esések után arra ütik több mint 10%-kal, h. nem nö jövöre a nyeresége...mikor eddig is erös diszkonton forgott pl. vw-hez képest, u.olyan szép számok mellett...
FCC: Fomento de Construcciones y Contratas SA (BME:FCC)
Investor.hu ajánlotta többször is:
http://www.investor.hu/news/20140103-akarsz-soros-nyomdokaiba-lepni.html
http://www.investor.hu/news/20140117-kilott-gates-es-soros-befektetese.html
http://www.investor.hu/news/trading/20140128-jo-eroben-van-soros-es-gates-befektetese.html
http://www.investor.hu/news/trading/20140228-gyengebb-kilatasokat-fogalmazott-meg-az-fcc.html
Január 28-án még jó erőben volt Soros és Gates befektetése, februárban már nem annyira, most meg rossz ránézni....
visszavettem renault-t, és teljesült rolls royce limit vételem is
nagyon fura is, ami pont a stopolt rv-eiddel történt :S
TMUS-ban én azt bánom, hogy nem mertem rábővíteni, de én nem látok 26,7-et, nem tudom, te mit nézel :O 24,6-ról 25,7, és a rengeteg esés után ez csak egy érdemtelen korrekció...pl. nekem a majdnem 30as belépővel szinte tök mindeg az az 1 usd...
JNJ-vel már futottam napokban két kört, mindig kivertek belőle kis plusszal, jó lenne már benne ragadni...be van adva egy 95-ös és egy 102-es limit vételem
SCTY-t vettem záróban
A nyáron eladott JNJ-t is visszavettem kicsivel 97$ alatt. Berakok egy stoppot a tegnapi alj alá, oszt jóvan.
És már 26,7 a napi max ebben is... +15% onnan :S
Ezt a 2 napot nem hiszem el egyszerűen.. Nem bírom feldolgozni egyenlőre amiket látok.