Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Ebay

#711817 Janicroft

Ebayt érdemes lesz figyelni, Tim Cook most jelentette be az Apple Eventen hogy az Apple Pay online is használható lesz, szóval PayPal-nak ez elég rossz hír...

Re: nincs cím

#711804 Fornit Előzmény: #711803

Én sem találom őket, biztos eu piacon vannak.

Nem is a belevevés, hanem a "rossz" helyen történő lezárások... Tegnap volt az utóbbi 3 év legnagyobb napon belüli SP esése és olajár mélypontja. Elvileg minden nagyarányú emelkedés illogikus volt ezekben a papírokban amikre mind2 hat és a mai negatív nyitás és szintén eső olaj mellett a folytatásuk is.

Re: nincs cím

#711803 rbbj11 Előzmény: #711800

FCC és FOC-ot sem találok rövidítésként, mi a cég neve?

BBEP-ben sztem tuti sc van, de ettől még borzalmasan néz ki a chart, tuti nem vennék bele

Re: nincs cím

#711800 Fornit Előzmény: #711714

Itt a tegnapi langymeleg 3-4-6%-ok után ma újabbak jönnek mindenhol, ahol eladtam. Közben mind az olaj mind az indexek estek. Abszolut nem értem. Keddi zárókról 10-10%-ok simán megvannak plusszban....

BBEP tegnap +10% ma +7,7%....

Re: nincs cím

#711780 Janicroft Előzmény: #697361

Az FCC kalandom még sajnos most is tart, csak ma -9,68%-ban jár a részvény, egyébként mióta megvettem, esik mint a kő. Hiába nyert el fontos projekteket a cég, meg beszállt Soros+Bill Gates, ez a fos rv leesett nekem 19,98-ról 12,48-ra, eddig legalábbis.... Ez az egy sz*r papír elviszi az egész idei nyereségemet......

De most már így hagyom, nem foglalkozom vele többet.

Ja és szerintem ebbe matgab is belevett csak nem árulta el nekünk! :D

Re: nincs cím

#711757 Ddavid Előzmény: #711744

SQM-et anno felvettem a szokásos helyre figyelésre. Már eléggé diszkontos lett :O

Re: nincs cím

#711746 rbbj11 Előzmény: #711744

FMC-nek nem marginális a Litium termelése??

"The company operates its business through the following segments: Agricultural Solutions, Health and Nutrition and Minerals. "

ROC veszteséges TSLA felivelése ellenére is...

LIT is szabadesésben növekvö kereslet ellenére is...azert nem szabad elfelejteni, hogy ami usd-ben van kereskedve, ott nagyon fontos usd erösödö trend figyelembe vetele

Re: nincs cím

#711739 rbbj11 Előzmény: #711721

en figy3elem, de egyik iranyban sem lätok lehetöseget benne

Látom afterban -26%, sejtettem, hogy rossz gyj lesz, de sajna réssel nyitással nem nagyon tudok en sem mit kezdeni... twitter nov elejen sztem hasonlot fog bemutatni, fb-vel karöltve

Re: nincs cím

#711716 rbbj11 Előzmény: #711714

kötve hiszem....mai nap legalábbis ellenkezőjét mutatta, elég megnézni záróértéket is

Re: nincs cím

#711714 Bendeguz Előzmény: #711712

vagy kieste magát minden és folytatódhat a langymeleg napi +fél százalék mindenben...

Re: nincs cím

#711712 rbbj11 Előzmény: #711711

a vola legkevésbé sem bullos jel....és egyre durvább a vola, most már napon belül is extrémmé vált, kezd igazán medve jelleget ölteni a piac :OOOO

Re: nincs cím

#711711 Fornit Előzmény: #711681

Olyan plusszokat látni ma, mint a legbullosabb napokon sem, olyan részvényekben, amik ráadásul eléggé mínuszba is mentek az első félórában. Szinte hihetetlen, röpködnek a +4 5 6 8%-ok.

Majdnem mindent drágábban tudnék visszavenni mint ahogy kiszórtam hétfőn/kedden :S

pl záró 14 mai alj 13.21 most 15.35 stoppoltam 15

záró 21,53 mai alj:20,73 most 23,25 stoppoltam 22

záró 22,99 mai alj 21,5 most: 24,3 5 stoppolva:23

Re: nincs cím

#711685 rbbj11 Előzmény: #711681

minden uj pozim rekord gyorsasäggal repül: ma epp lufthansa mini nyeröben....

10-en värom ujra limittel

Re: nincs cím

#711677 rbbj11 Előzmény: #711674

nem tudom, de igencsak elmebeteg a piac....az agyonertekelt fb es twitter bezzeg alig esik (azokat ma kezdtem shortolni)

Re: nincs cím

#711674 Janicroft Előzmény: #711654

Közben nézem, tovább esik az Exxon, de ami még szörnyűbb hogy minden más is. TMUS -6%, Yahoo is majdnem -3%, mi a f*sz van itt? Mire fel ez a vérengzés?

Re: nincs cím

#711654 rbbj11 Előzmény: #711653

egyetertek, mär csak azert is, m. olajszektor többihez kepest diszkonton forog

Re: nincs cím

#711653 Janicroft Előzmény: #711649

Én az Exxon Mobil Corporation(NYSE:XOM)-ben gondolkozom, egyrészt mert már kétszer is volt 100 dollár felett, de a 110 még nem volt meg neki, másrészt a jelenlegi árfolyamon 3%-os osztalékhozamot kínál, és minden évben növeli az osztalékot. Ha attól eltekintek hogy szerintem most ez a papír is törte az emelkedő trendet, akár még jó vétel is lehet. Mit gondoltok?