Re: nincs cím
Lebleuf Előzmény: #697360Nekem most felszabadult (mínuszban zártam az FCC kalandom, 5% plusz sem volt elég a nullához. oda fogok figyelni mennyit érdemes vennem; nem 20-25 darabozok…), és így szerzek befolyást a cégben. :-)
Matgab légyszi szólj, mielőtt belevennél! (esetleg ha olvasnád) :-)