Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Lebleuf Előzmény: #697360

Nekem most felszabadult (mínuszban zártam az FCC kalandom, 5% plusz sem volt elég a nullához. oda fogok figyelni mennyit érdemes vennem; nem 20-25 darabozok…), és így szerzek befolyást a cégben. :-)

Matgab légyszi szólj, mielőtt belevennél! (esetleg ha olvasnád) :-)