Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #711714Itt a tegnapi langymeleg 3-4-6%-ok után ma újabbak jönnek mindenhol, ahol eladtam. Közben mind az olaj mind az indexek estek. Abszolut nem értem. Keddi zárókról 10-10%-ok simán megvannak plusszban....
BBEP tegnap +10% ma +7,7%....