Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #711681Olyan plusszokat látni ma, mint a legbullosabb napokon sem, olyan részvényekben, amik ráadásul eléggé mínuszba is mentek az első félórában. Szinte hihetetlen, röpködnek a +4 5 6 8%-ok.
Majdnem mindent drágábban tudnék visszavenni mint ahogy kiszórtam hétfőn/kedden :S
pl záró 14 mai alj 13.21 most 15.35 stoppoltam 15
záró 21,53 mai alj:20,73 most 23,25 stoppoltam 22
záró 22,99 mai alj 21,5 most: 24,3 5 stoppolva:23