Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #711649

Én az Exxon Mobil Corporation(NYSE:XOM)-ben gondolkozom, egyrészt mert már kétszer is volt 100 dollár felett, de a 110 még nem volt meg neki, másrészt a jelenlegi árfolyamon 3%-os osztalékhozamot kínál, és minden évben növeli az osztalékot. Ha attól eltekintek hogy szerintem most ez a papír is törte az emelkedő trendet, akár még jó vétel is lehet. Mit gondoltok?