Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #711638

Ez az olaj dolog rendesen odarakott pár részvénynek.

A Gazprom is bezúgott, de úgy vagyok vele kitartom már, mert ez az olajár nem lesz tartós...