Re: nincs cím 2014. október 15. 10:56 Ddavid Előzmény: #711638 Ez az olaj dolog rendesen odarakott pár részvénynek. A Gazprom is bezúgott, de úgy vagyok vele kitartom már, mert ez az olajár nem lesz tartós...