Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #711721en figy3elem, de egyik iranyban sem lätok lehetöseget benne
Látom afterban -26%, sejtettem, hogy rossz gyj lesz, de sajna réssel nyitással nem nagyon tudok en sem mit kezdeni... twitter nov elejen sztem hasonlot fog bemutatni, fb-vel karöltve