Ebayt érdemes lesz figyelni, Tim Cook most jelentette be az Apple Eventen hogy az Apple Pay online is használható lesz, szóval PayPal-nak ez elég rossz hír...
Ebayt érdemes lesz figyelni, Tim Cook most jelentette be az Apple Eventen hogy az Apple Pay online is használható lesz, szóval PayPal-nak ez elég rossz hír...
Én sem találom őket, biztos eu piacon vannak.
Nem is a belevevés, hanem a "rossz" helyen történő lezárások... Tegnap volt az utóbbi 3 év legnagyobb napon belüli SP esése és olajár mélypontja. Elvileg minden nagyarányú emelkedés illogikus volt ezekben a papírokban amikre mind2 hat és a mai negatív nyitás és szintén eső olaj mellett a folytatásuk is.
FCC és FOC-ot sem találok rövidítésként, mi a cég neve?
BBEP-ben sztem tuti sc van, de ettől még borzalmasan néz ki a chart, tuti nem vennék bele
Itt a tegnapi langymeleg 3-4-6%-ok után ma újabbak jönnek mindenhol, ahol eladtam. Közben mind az olaj mind az indexek estek. Abszolut nem értem. Keddi zárókról 10-10%-ok simán megvannak plusszban....
BBEP tegnap +10% ma +7,7%....
Az FCC kalandom még sajnos most is tart, csak ma -9,68%-ban jár a részvény, egyébként mióta megvettem, esik mint a kő. Hiába nyert el fontos projekteket a cég, meg beszállt Soros+Bill Gates, ez a fos rv leesett nekem 19,98-ról 12,48-ra, eddig legalábbis.... Ez az egy sz*r papír elviszi az egész idei nyereségemet......
De most már így hagyom, nem foglalkozom vele többet.
Ja és szerintem ebbe matgab is belevett csak nem árulta el nekünk! :D
SQM-et anno felvettem a szokásos helyre figyelésre. Már eléggé diszkontos lett :O
FMC-nek nem marginális a Litium termelése??
"The company operates its business through the following segments: Agricultural Solutions, Health and Nutrition and Minerals. "
ROC veszteséges TSLA felivelése ellenére is...
LIT is szabadesésben növekvö kereslet ellenére is...azert nem szabad elfelejteni, hogy ami usd-ben van kereskedve, ott nagyon fontos usd erösödö trend figyelembe vetele
en figy3elem, de egyik iranyban sem lätok lehetöseget benne
Látom afterban -26%, sejtettem, hogy rossz gyj lesz, de sajna réssel nyitással nem nagyon tudok en sem mit kezdeni... twitter nov elejen sztem hasonlot fog bemutatni, fb-vel karöltve
kötve hiszem....mai nap legalábbis ellenkezőjét mutatta, elég megnézni záróértéket is
vagy kieste magát minden és folytatódhat a langymeleg napi +fél százalék mindenben...
a vola legkevésbé sem bullos jel....és egyre durvább a vola, most már napon belül is extrémmé vált, kezd igazán medve jelleget ölteni a piac :OOOO
Olyan plusszokat látni ma, mint a legbullosabb napokon sem, olyan részvényekben, amik ráadásul eléggé mínuszba is mentek az első félórában. Szinte hihetetlen, röpködnek a +4 5 6 8%-ok.
Majdnem mindent drágábban tudnék visszavenni mint ahogy kiszórtam hétfőn/kedden :S
pl záró 14 mai alj 13.21 most 15.35 stoppoltam 15
záró 21,53 mai alj:20,73 most 23,25 stoppoltam 22
záró 22,99 mai alj 21,5 most: 24,3 5 stoppolva:23
minden uj pozim rekord gyorsasäggal repül: ma epp lufthansa mini nyeröben....
10-en värom ujra limittel
twitter mär szäguld :DDD Elmebajosok...tiszta dotcom lufi 2
nem tudom, de igencsak elmebeteg a piac....az agyonertekelt fb es twitter bezzeg alig esik (azokat ma kezdtem shortolni)
Közben nézem, tovább esik az Exxon, de ami még szörnyűbb hogy minden más is. TMUS -6%, Yahoo is majdnem -3%, mi a f*sz van itt? Mire fel ez a vérengzés?
egyetertek, mär csak azert is, m. olajszektor többihez kepest diszkonton forog
Én az Exxon Mobil Corporation(NYSE:XOM)-ben gondolkozom, egyrészt mert már kétszer is volt 100 dollár felett, de a 110 még nem volt meg neki, másrészt a jelenlegi árfolyamon 3%-os osztalékhozamot kínál, és minden évben növeli az osztalékot. Ha attól eltekintek hogy szerintem most ez a papír is törte az emelkedő trendet, akár még jó vétel is lehet. Mit gondoltok?