Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#702437 Rozsdáskilincs Előzmény: #702430

Sziasztok

Mit vagy felháborodva!

Idézett a jogi nyilatkozatból de jobb ha elolvasod az egészet ha jót akarsz röhögni a lap alján!

" A kereskedési illetve kockázatkezelési döntések meghozatalakor nem javasolt az oldalon található információkra támaszkodni,"

Tehát ők is tudják! Csak úgy csinálják az oldalt unalomból hogy legyen ilyen is:)

Re: nincs cím

#702433 Ibiza Előzmény: #702430

írj be szinteket..te hova várod miért..és mikorra..(persze ne utólag ahogy szoktad) utána okoskodhatsz..

Re: nincs cím

#702430 rbbj11 Előzmény: #702426

ezek a vonalak önmagukban u.annyira semmit sem érnek...pl. 1861-es vonalat be se lehetett húzni ápr.28-ig, amíg persze más vonal volt érvényes, aminek validálása már nincs az ábrán...

Teszem azt, ápr.28án behúzta vki azt a vonalat...és hova tette a stopot? 1858-ra? Vagy tágra vette, és komoly tökeáttét ellenére megengedett 1855-öt? Ha igen, akkor is kivágták belöle, mint macskát sz.ni...

Máj.5-én le se jött arra a vonalra, nem is lehetett ez alapján longba lépni. Utána belépés után jó eséllyel stopolták...

K.ra nem ér semmit rögtön az elsö (sp) rajz sem...

Re: nincs cím

#702424 Hathor Előzmény: #702423

értem.

csak bepöfögtél egy gondolatot, választ nem vártál rá.

Yo, akkor nincs észrevétel, válasz rá.

Tralala hogy vagy? :D

Re: nincs cím

#702420 Hathor Előzmény: #702417

"nasdaq és s&p elég eltérő..elég érdekes.. "

itt

Ott meg a válasz..

nem értem mi a bajod.

Próbáltam válaszolni.. erre nem mondod.

Mi más magyarázat van erre akkor, ha nem az IT szektor mássága?

de felőlem ejthetjük a témát. Próbáltam rá válaszolni, de lehet nem kellett volna?

Re: nincs cím

#702416 Hathor Előzmény: #702415

Jelentett a MOL, Telekom ma, Richter tegnap.

Bírom ezt az elemzők várakozásánál jobb, de egyébként a tavalyi eredménynél rosszabb szövegeket. Minden évben csak csökken. Lassan elfogynak az eredmények, de azért a vártnál jobb.. de egyébként minden évben fosabb.

Mondjuk itt az ideje növekedni már.

Re: nincs cím

#702415 Hathor Előzmény: #702411

:D

Bocs..

akkor nem értem mi a kérdés? Mi a csodálkozás oka.

Mást választ nem tudok..

Re: nincs cím

#702410 Hathor Előzmény: #702393

Mert az egyik tech szektor. Nincs ebben meglepő.

KB olyan mint az olaj és bank szektor. Mindkettő másra működik.

Rádió mondja 6000főt akar elbocsátani a Barclays.

A kezdő kérdésben is vél…

#702389 cocus

A kezdő kérdésben is véleményt kérdeztem. Mások logikusan levezetett véleménye érdekel, a szuper tanácsokat általában le lehet húzni a wc-n.Bemutatkozásként kezdő laikus vagyok a témában.

Ahogy megfigyeltem az ij…

#702388 cocus

Ahogy megfigyeltem az ijen ugrásoknál, a másnap is lassab emelkedésről szól. Csak ebben az esetben igen soknak tartom negatív híreket. És ami most jutott eszembe, és ahogy olvstam az elemzéseket , 18000- es szintet vártak aztán esés vissza.

Re: nincs cím

#702386 Hathor Előzmény: #702384

Mást volt a felállás az első kérdésedben.

Sosem láttunk itt, ki vagy?

Kár, hogy új nickek nem mutatkoznak már be.

Régen ez is másképpen volt.

Re: nincs cím

#702385 Hathor Előzmény: #702383

Egyébként örülök, hogy kezd megjönni a közönség.

Kosto papa mondta, ha csökken az árfolyam elmegy a közönség, ha emelkedik az árfolyam, élénkül a közönség.

Én arra írnám át, ha százalékos elmozdulás van az indexben, megjön a közönség.

USAt felzárták.

Igazábol nem tanácsot vá…

#702384 cocus

Igazábol nem tanácsot vártam, hanem véleményt.

álítólag ezért vanna a fórumok.

szerintem

Re: nincs cím

#702383 Hathor Előzmény: #702381

1.) minek belépni shortba, ha nem érzed magad mi lesz?

2.) ne várj tanácsot a fórumosoktól.

Szerintem