Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702383Egyébként örülök, hogy kezd megjönni a közönség.
Kosto papa mondta, ha csökken az árfolyam elmegy a közönség, ha emelkedik az árfolyam, élénkül a közönség.
Én arra írnám át, ha százalékos elmozdulás van az indexben, megjön a közönség.
USAt felzárták.