Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702383

Egyébként örülök, hogy kezd megjönni a közönség.

Kosto papa mondta, ha csökken az árfolyam elmegy a közönség, ha emelkedik az árfolyam, élénkül a közönség.

Én arra írnám át, ha százalékos elmozdulás van az indexben, megjön a közönség.

USAt felzárták.