Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702417"nasdaq és s&p elég eltérő..elég érdekes.. "
itt
Ott meg a válasz..
nem értem mi a bajod.
Próbáltam válaszolni.. erre nem mondod.
Mi más magyarázat van erre akkor, ha nem az IT szektor mássága?
de felőlem ejthetjük a témát. Próbáltam rá válaszolni, de lehet nem kellett volna?