Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702417

"nasdaq és s&p elég eltérő..elég érdekes.. "

itt

Ott meg a válasz..

nem értem mi a bajod.

Próbáltam válaszolni.. erre nem mondod.

Mi más magyarázat van erre akkor, ha nem az IT szektor mássága?

de felőlem ejthetjük a témát. Próbáltam rá válaszolni, de lehet nem kellett volna?