Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #702424ezt csak te nem érted..mondom hagyjuk..más érti..Forintot is beírtam Budfoxnak..neki nincsenek szövegértési gondjai..
----------------------
más.
szép elemzések..nem keres süsüt a sárkányt (pedig ott van:) vagy pókembert..egyenes vonalak és szintek..
http://www.elemzeskozpont.hu/tozsde-forex-attekintes-csutortok-sp500-dax-arany-forex-eurusd--8