Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702381

1.) minek belépni shortba, ha nem érzed magad mi lesz?

2.) ne várj tanácsot a fórumosoktól.

Szerintem