Re: nincs cím 2014. május 8. 9:17 Hathor Előzmény: #702423 értem. csak bepöfögtél egy gondolatot, választ nem vártál rá. Yo, akkor nincs észrevétel, válasz rá. Tralala hogy vagy? :D