Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702423

értem.

csak bepöfögtél egy gondolatot, választ nem vártál rá.

Yo, akkor nincs észrevétel, válasz rá.

Tralala hogy vagy? :D