Hozzászólás
cocusSziasztok! Érdekelne a véleményetek. igaz a mai nap egész jo volt az ukrán pozitív hírek után, de evvel szemben jött egy negatív hír ami a költségvetési nagy negatívat illeti. plussz , most olvastam hogy az ukrán miniszterelnök még sem hajlandó eggyezkedni putyinnal. én legszívesebben váltanák short-ra, de bizonytalan vagyok. szerintetek mi várható?