Sziasztok
Mit vagy felháborodva!
Idézett a jogi nyilatkozatból de jobb ha elolvasod az egészet ha jót akarsz röhögni a lap alján!
" A kereskedési illetve kockázatkezelési döntések meghozatalakor nem javasolt az oldalon található információkra támaszkodni,"
Tehát ők is tudják! Csak úgy csinálják az oldalt unalomból hogy legyen ilyen is:)