Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#698196 Matahary Előzmény: #698191

Émmegmá nem is tudom...

Ricsivel az élen kéne a fellegeket ostromolni, de egyelőre elég lanyha a felhozatal...

Re: nincs cím

#697987 Matahary Előzmény: #697949

Van nap, amikor nem vagyok gépközelben.

Ilyenkor úszik el a pluszok jó része.

Mint ma is...

De szerencsére már csak 1/3 pakk maradt.

Még Bud is óvott nehogy kiszálljak belőle ;)...

Re: nincs cím

#697953 BudFox Előzmény: #697951

igen..ráadásul ma hó végi záróár beállítás is lesz: )))) -na lesz itt még érdekes dolog utolsó percekben :D

Re: nincs cím

#697951 Frontin Előzmény: #697933

Elképzelhető, hogy nem ma lesz, de azért teljesen nem zárnám ki, zárásban ha akarnak tudnak eszetlen dolgokat művelni.

Re: nincs cím

#697932 rbbj11 Előzmény: #697916

korábban németek többet estek, sztem kb. ennyi

Talán amcsi indexeken érzödik az újabb közelgö para adosságplafon miatt

Re: nincs cím

#697931 rbbj11 Előzmény: #697906

hagyom futni a másik felét, amig profitvédö ki nem üti, 300-400 közé raktam öket

Sziasztok! Be akartam r…

#697918 Frontin

Sziasztok!

Be akartam rakni 2 grafikont, de valahogy menet közben "eltűntek", most meg már nincs időm korrigálni a hibát. Tipikus korrekciós szintnél jár bux és bux hati is, akár meg is lehetne rövidre a tető. Ám ha a korrekció jellegét veszem alapul, akkor nap végéig én még számítanék egy jókora emelkedésre, akár 300-400 pont. Szvsz!

Re: nincs cím

#697916 BudFox Előzmény: #697906

azt nem értem hogy a németek egész héten milyen erősek voltak, de az SP nem akar menni...pedig már az okosok 1930 -akat is mondtak, hogy addig fog emelkedni..

Re: nincs cím

#697906 rbbj11 Előzmény: #697888

hát, amikor bizonytalankodtál, én 17e-s átlaggal beszálltam, most hogy ilyen magabiztos vagy a felét lezártam. :) Ha megyünk tovább, tele vagyok rv-kel, hoznak majd azok :)

Re: nincs cím

#697902 BudFox Előzmény: #697885

én tartom még a longot...

SP -t figyelem..ha megindul nagyon minuszba kiszállok..

Re: nincs cím

#697900 BudFox Előzmény: #697863

a tegnapi csak megérzés volt :-)))

de már délután gyanús volt nekem hogy az SP megyegetett minuszba de az OTP - MOL keményen tartotta magát....mígnem kilőtt az OTP...

szóval....tartottam a longot.

az első löketet megadhat…

#697889 Borska

az első löketet megadhatná ECB , szerintem 1héten bellül, pl köv csütörtökön bejelent valamit, érdemes figyelni EUR/USD-t abban kezdik árazni az esetleges akciót, jöhet egy trendforduló, és mivel egyik valuta sem az a kimondott carry deviza felállhat az a érdekes eset hogy eurusd eséshez egy index ralli párosul, én most ezt a variációt tartom sanszosnak

ez pedig megtámasztaná a hati elképzelést