Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697906

azt nem értem hogy a németek egész héten milyen erősek voltak, de az SP nem akar menni...pedig már az okosok 1930 -akat is mondtak, hogy addig fog emelkedni..