Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #697916

korábban németek többet estek, sztem kb. ennyi

Talán amcsi indexeken érzödik az újabb közelgö para adosságplafon miatt