Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #697888

hát, amikor bizonytalankodtál, én 17e-s átlaggal beszálltam, most hogy ilyen magabiztos vagy a felét lezártam. :) Ha megyünk tovább, tele vagyok rv-kel, hoznak majd azok :)