Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Lebleuf Előzmény: #697758

Srácok, Azért mintha meglátszódna ez a >6 éves tapasztalat,

VIP beszálló és sc gyanú kapcsán

kontra tegnapi nap vége otp-ben.

;-)))))