Re: nincs cím 2014. március 28. 7:25 Lebleuf Előzmény: #697758 Srácok, Azért mintha meglátszódna ez a >6 éves tapasztalat, VIP beszálló és sc gyanú kapcsán kontra tegnapi nap vége otp-ben. ;-)))))