Hozzászólás
FrontinSziasztok!
Be akartam rakni 2 grafikont, de valahogy menet közben "eltűntek", most meg már nincs időm korrigálni a hibát. Tipikus korrekciós szintnél jár bux és bux hati is, akár meg is lehetne rövidre a tető. Ám ha a korrekció jellegét veszem alapul, akkor nap végéig én még számítanék egy jókora emelkedésre, akár 300-400 pont. Szvsz!