Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #697885

én pedig épp most agyalok a bővítésen :) ezért szép a tőzsde......

szerintem ilyesmi lehet a tavasz és nyárelő programja 4-5hét viszonylatában

http://kepfeltoltes.hu/140328/hati_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

....már ha bele nem kevernek a dolgokba a nemzetközi piacokon, de valahogy nem látok okot az esésre, egyenlőre

a kinti piacok csúcson, csúcs közeli oldalazása, a feltörekvőket is meghúzhatja

kiderül