Re: nincs cím
Borska Előzmény: #697885én pedig épp most agyalok a bővítésen :) ezért szép a tőzsde......
szerintem ilyesmi lehet a tavasz és nyárelő programja 4-5hét viszonylatában
http://kepfeltoltes.hu/140328/hati_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
....már ha bele nem kevernek a dolgokba a nemzetközi piacokon, de valahogy nem látok okot az esésre, egyenlőre
a kinti piacok csúcson, csúcs közeli oldalazása, a feltörekvőket is meghúzhatja
kiderül