Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: ds

#695289 BudFox Előzmény: #695286

USA munkaerőpiaci adat jó lett..ilyenkor már el szoktunk szállni... talán majd most..

hát igen..az orosz helyzet.... akkor hétfőn megint lehet bármi reggel....ezt utálom..nem lehet kiszámítani.

Re: ds

#695286 Ibiza Előzmény: #695282

7végén krími népszavazás..ha megszavazzák a krím oroszokhoz tartozását..megindulnak a hadihajók..na akkor kell longolni..de ha nem akkor elszállunk mint a pinty.

Re: ds

#695282 BudFox Előzmény: #695250

most meg nem tudom mi van...igazából ma pluszban kéne zárni...meg megindulni emelkedni......miért megy olyan nehezen...máskor olyan könnyen megindul fölfele....

Re: ds

#695271 BudFox Előzmény: #695261

igy én is voltam már sokszor :-)))

nem akarom elcseszni én sem....

NO, USA majdnem kiugrasztott...még tartom a longot....tán csak beijesztettek....még pluszban vagyunk.

Re: ds

#695261 Ibiza Előzmény: #695249

gratula..ügyes vagy de szeretnek is az istenek..ezt korábban is mondtam már neked..nekem most nem megy..ha tartom esik ha eladom tovább megy..keresni keresek de utána megy még 50%-ot..

Re: ds

#695249 BudFox Előzmény: #695237

Hmmm.....USA felől várod az esést ?

mondjuk én mindig őket nézem.....még futtatom a longot.

idén eddig parádés amit össze kerestem : 111,5 %, teljes számlára nézve, már csak elcseszni nem kéne..hanem tovább gyarapítani.

Re: ds

#695248 BudFox Előzmény: #695230

én is tegnap óta longban vagyok...már 170 pont nyerő van rajta...

nemtudom..lesz -e olyan hír ami megint elindít egy nagyobb esést ?

Stop -ot rakok majd be.

Re: ds

#695237 Ibiza Előzmény: #695091

Én várok ma-holnapra egy esést..krími népszavazás okán..

nem tudjátok jegybank mikor dönt jbak.-ról?

Re: ds

#695091 BudFox Előzmény: #695090

csak az OTP miatt,....mert OTP -ben 3600 a támasz és nagyon hezitált már...nem akart tovább esni..... úgyhogy megpróbálom...

most meg mindjárt megy le még zárásig biztos...ahogy az lenni szokott :D nem egyszerű sosem a váltás... lehetetlen elkapni az alját vagy a tetejét.

annyira nagy esés volt már a héten....csak van benne 200-300 pont fölfele....

Re: ds

#695090 BudFox Előzmény: #695078

Az előbb volt egy jó nagy pakk eladó 16.500 on..gyorsan átcsaptam a shortomat longba :D

vagyis megy tovább a short is..csak vettem hozzá egy jó nagy adag longot :-))

200 pontot csak emelkedik.... ha nem holnap kiszállok.

Re: ds

#695061 BudFox Előzmény: #695028

én például örülök neki :-))

de már alig várom hogy az alján fordítsak az 5. hullám végén, és menjünk felfelé az "A" hullámmal.