Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Ibiza Előzmény: #695282

7végén krími népszavazás..ha megszavazzák a krím oroszokhoz tartozását..megindulnak a hadihajók..na akkor kell longolni..de ha nem akkor elszállunk mint a pinty.