Re: ds
BudFox Előzmény: #695090csak az OTP miatt,....mert OTP -ben 3600 a támasz és nagyon hezitált már...nem akart tovább esni..... úgyhogy megpróbálom...
most meg mindjárt megy le még zárásig biztos...ahogy az lenni szokott :D nem egyszerű sosem a váltás... lehetetlen elkapni az alját vagy a tetejét.
annyira nagy esés volt már a héten....csak van benne 200-300 pont fölfele....