barmok ezek......
nemrég volt 2008 -as válság kezdete, sokan pofára estek aztán mégsem tanulnak belőle ? :D
egyik ismerősöm Chicago -i....mondta hogy USA -ban a válság előtt sok ember hitelre vette magának az élelmiszert is...hitelkártyával fizetett mindenhol, igy amikor megjött a fizetése, az egyből ment is a banknak ami természetesen levette a hitel kamataival együtt.
ezek semmiből sem tanulnak.
nagy pofáraesés lesz ebből...