Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BudFox Előzmény: #695250

most meg nem tudom mi van...igazából ma pluszban kéne zárni...meg megindulni emelkedni......miért megy olyan nehezen...máskor olyan könnyen megindul fölfele....