Re: ds
BudFox Előzmény: #695078Az előbb volt egy jó nagy pakk eladó 16.500 on..gyorsan átcsaptam a shortomat longba :D
vagyis megy tovább a short is..csak vettem hozzá egy jó nagy adag longot :-))
200 pontot csak emelkedik.... ha nem holnap kiszállok.