Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BudFox Előzmény: #695078

Az előbb volt egy jó nagy pakk eladó 16.500 on..gyorsan átcsaptam a shortomat longba :D

vagyis megy tovább a short is..csak vettem hozzá egy jó nagy adag longot :-))

200 pontot csak emelkedik.... ha nem holnap kiszállok.