Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

BudFox Előzmény: #695286

USA munkaerőpiaci adat jó lett..ilyenkor már el szoktunk szállni... talán majd most..

hát igen..az orosz helyzet.... akkor hétfőn megint lehet bármi reggel....ezt utálom..nem lehet kiszámítani.