Re: ds 2014. március 13. 16:18 BudFox Előzmény: #695286 USA munkaerőpiaci adat jó lett..ilyenkor már el szoktunk szállni... talán majd most.. hát igen..az orosz helyzet.... akkor hétfőn megint lehet bármi reggel....ezt utálom..nem lehet kiszámítani.