Szabó János, a Magyar Telekom Nyrt. gazdasági vezérigazgató-helyettese 2013. december 20-án 10 000 darab Magyar Telekom részvényt vásárolt 302 Ft/darab árfolyamon a Concorde Értékpapír Zrt., mint befektetési szolgáltató közreműködésével.
27x - ért túl drága volt neki??? Vagy megkapta a prémcsit oszt vásárolnia kellett?