Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #683076

Ja, nem írtam volna még? Eladtam az egészet 296-on... :) Vékonyka profit volt rajta, alig 40k, jóval többet vártam, de hát ez van. Mehet amerre akar... tőlem akár 400-ig is.... (előtte remélem lenéz még 290 alá... :-)

Bár, ha jobban meggondolom, asszem hanyagolnom kellene végleg ezt a ribit, nagyon gyengén teljesít, sok vele a macera.