Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #681745Magam is valahol azon a tájékon szándékozom megválni ettől a csodálatos instrumentumtól (***** *****), így sajna nem ehetek többet a könyvből... (szeretném remélni, hogy ma haraptam belőle az utolsót) :)
Magam is valahol azon a tájékon szándékozom megválni ettől a csodálatos instrumentumtól (***** *****), így sajna nem ehetek többet a könyvből... (szeretném remélni, hogy ma haraptam belőle az utolsót) :)