Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681548Kolléga! Mivel péntekig nem vagyok, arra szeretnélek kérni, hogy semmi mást ne egyél csak a könyvet, azt viszont kiehetnéd úgy 305-ig! :-)
Kolléga! Mivel péntekig nem vagyok, arra szeretnélek kérni, hogy semmi mást ne egyél csak a könyvet, azt viszont kiehetnéd úgy 305-ig! :-)