Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #682081

Ahogy látom nem maradtam le semmiről... tényleg nem voltál valami éhes (könyvileg). Na, majd jövő héten ! (sem fog történni semmi)