Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#681308 Janicroft Előzmény: #681306

Az elég érdekes hogy komoly pozícióban lévő vezetőknek egy darab papírja sincs, ezt nem is gondoltam volna..

Re: nincs cím

#681306 birkanyiiroo Előzmény: #681301

"...Te tudod, hogy milyen szintű vezetőknek kötelező ott részvényt venni? (most nem keresgélem, mert Te fejből vágod gondolom, de ha Te nem is akkor a föncsi biztosan,..."

Bárcsak tudnék ilyen piacmozgató infókat! (sajna nem tudok) Ilyesmit jó esetben csak a föncsi tudhat (remélem nekünk is megírja).

Ennyit találtam, elég szűkszavú hírecske: http://gazdasagiradio.hu/cikk/89624/

Re: nincs cím

#681301 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681280

Én arra céloztam, hogy csak azért vett részvényt (nem túl sokat) mert ugye kötelező volt neki.... a prémcsi fejében ugye... de ahogy nézem a listát, nem sok okostojásnak van részvénye a telkónál...

Te tudod, hogy milyen szintű vezetőknek kötelező ott részvényt venni? (most nem keresgélem, mert Te fejből vágod gondolom, de ha Te nem is akkor a föncsi biztosan, hiszen Ő igen közeli kapcsolatban van Krisztinával...)

Nekem meg 289 és 290 -en esett be a kosárkámba, óvatosan csipegetem (némi erőt mutat a cafka)

Re: nincs cím

#681274 birkanyiiroo Előzmény: #681264

288-on esett be ma még egy kevéske a kosárkámba délelőtt... miután megjelent az összesítőben, volt egy furi érzésem, hogy nem nagyon kell már vennem ezután... :)

Re: nincs cím

#681264 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681249

Ma ezt ették ki legjobban, ez bezony kétségtelen (a nap T-starja volt). Ott vagyunk, ahol(part szakad) az oszti hír előtt voltunk... az irány adott, jó lesz ez.

Re: nincs cím

#681244 Tapasz Előzmény: #681238

Kevertem hozzá egy kis 401 beker árút, így 283 volt a valós átlag. Mint a zöldséges, belecsempésztem egy pár rohadt almát is :-))

Re: nincs cím

#681233 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681217

:-) Még a magenta színű T betűkből lehetne nagy üzletet csinálni... A T-anuló vezetők vinnék mint a cukrot. Amúgy T-ele a T-ököm evvel a papírral.

Re: nincs cím

#681213 birkanyiiroo Előzmény: #681202

Mindent árulnak már ezek is mint a jó boltban! A T-pontokon pld. elég sok a kihasználatlan hely. Javaslom, hogy telepítsenek be hozzájuk a több lábon állást szem előtt tartva:

- T-fagylaltozót

- T-gyorsvarrodát (ha esetleg fel kellene hajtani a nacidból a várakozás közben)

- T-Minute (spéci Telkós kulcsmásoló és cipőjavító)

- T-kávézó (ez a fagyizóval igény alapján összevonható)

- T-...

:)