Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #682534Kolléga! Nagyon csendben tetszik lenni! Csak nem eladtad a pakkod? (én adogattam 297-ért, de csak csipegette a robot...)
Kolléga! Nagyon csendben tetszik lenni! Csak nem eladtad a pakkod? (én adogattam 297-ért, de csak csipegette a robot...)