Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #682534

Kolléga! Nagyon csendben tetszik lenni! Csak nem eladtad a pakkod? (én adogattam 297-ért, de csak csipegette a robot...)