Hozzászólás
Boby.3-4 napi sikertelen próbálkozás után ma vettem a portfoliómba egy kis telkót.Egyenlőre 1-2 éves időtàvra, 20% körüli hozam elérése a cél. Nagy storyt nem kerítenék a vétel magyarázatául, egydzerűen azt gondolom, hogy elfogytak a nagy kiszállók.