Ki a stratéga ?
világverő bux hati idei "teljesítménye" -1.2% ))))))
még matolcsy papírjai is többet hoznak )))
yo8 ék! zászló! )))))))))))))))
-1% wazee! ez igen!! igazi stratéga ))))))))))))))))))
Longban vagyok. A kép most nem néz ki szépen , de bizakodom, 18600 fölé zár a napos gyertya . Te hiszel benne ? Végül az is elég lenne ,ha 18500 fölé zárna.
Macika mit trollkodik itt megint?
Továbbra is esésnek szurkol?
nyugtatót bevette?
"macika: jöhet az otp is
azaz!
verd be )))))))
yo8! )))))))))) "
ne is mond, a szomszéd kertje tele van vele...jön is át rendesen
....elképesztő **** teljesítmény, megdöbbenve állok mind a mai mind a tegnapi nap előtt,a long stoppok bent , hihetetlen gyenge piac, amíg az elmúlt évek ámokfutását kiheveri a bét addig még sok pitypangnak lefújja a fejét a tavaszi szél.........
Lehet. Én a 740 körül elfolytott shortolási vágyam kielégítésére ráadtam 1 teljes kontaktust 640 nél :)) Nem oszt nem szoroz, de jobban érzem magam tőle :)
A tegnapi FED cirkusz után kijózanító megint ez a lecsorgás...szerintem jelzés értékű.
különvált a magyar piac az USA -tól most.
vagyis : az OTP -t nagyon lefele várják a nagybefektetők, különben már széttépték volna. meg a MOL -t is.
Nyolcadikra megcumtam, előtte 7 plusszos kötésem volt. Szerencsére a forgalom csökkenésével, hanyatlásával, hiányával együtt, a kontraktusaim számát is minimalizálom. Nagyon kifulladós ez a téma. Kíváncsi leszek, DAX és társai nem hoznak-e össze egy szép szigetfordulós rést holnapra? Legalább nem kéne izgulni az irányt illetően egy időre...
Igyekeznek tényleg hülyére venni mkit...eddig érdekes a mai nap /is/ ! :D
Tegnap ilyenkor magasabban voltunk,mint most.A long zárással várhattam volna reggelig.
Sok a ha meg a volna!:))
A nyitó után azt gondoltam kitörünk.KT kitágult "meglepő" módon.
Szerintem már 3 éve ez van, figyelnek is rá, a spekik ne keressék magukat hülyére a szárnyalással :D
Majd vitya államosítja a bétet,és a fityesz megmondja hogy merre kell menni,mindenféle imperialista - kapitalista monopol nagytőke nem fogja csak úgy mozgatni a buxit...