Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

zsebre is vágtam a reggeli short adagom profitját.

Igy kinulláztam a tegnapi bukómat.

Na.De hogyan tovább?

Ezért nem szeretem a nihilt, mert nem látom a piac lüktetését.