Hozzászólás
Aptitizsebre is vágtam a reggeli short adagom profitját.
Igy kinulláztam a tegnapi bukómat.
Na.De hogyan tovább?
Ezért nem szeretem a nihilt, mert nem látom a piac lüktetését.
zsebre is vágtam a reggeli short adagom profitját.
Igy kinulláztam a tegnapi bukómat.
Na.De hogyan tovább?
Ezért nem szeretem a nihilt, mert nem látom a piac lüktetését.