Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #662482

A tegnapi FED cirkusz után kijózanító megint ez a lecsorgás...szerintem jelzés értékű.

különvált a magyar piac az USA -tól most.

vagyis : az OTP -t nagyon lefele várják a nagybefektetők, különben már széttépték volna. meg a MOL -t is.