Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #662482A tegnapi FED cirkusz után kijózanító megint ez a lecsorgás...szerintem jelzés értékű.
különvált a magyar piac az USA -tól most.
vagyis : az OTP -t nagyon lefele várják a nagybefektetők, különben már széttépték volna. meg a MOL -t is.