Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #662442Majd vitya államosítja a bétet,és a fityesz megmondja hogy merre kell menni,mindenféle imperialista - kapitalista monopol nagytőke nem fogja csak úgy mozgatni a buxit...
Majd vitya államosítja a bétet,és a fityesz megmondja hogy merre kell menni,mindenféle imperialista - kapitalista monopol nagytőke nem fogja csak úgy mozgatni a buxit...