Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #662442

Majd vitya államosítja a bétet,és a fityesz megmondja hogy merre kell menni,mindenféle imperialista - kapitalista monopol nagytőke nem fogja csak úgy mozgatni a buxit...