Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #662510

Longban vagyok. A kép most nem néz ki szépen , de bizakodom, 18600 fölé zár a napos gyertya . Te hiszel benne ? Végül az is elég lenne ,ha 18500 fölé zárna.