Ja, helytte itt a bét :)
most ment a Discovery -n a nyáron egy USA ingatlan biznisz -es sorozat , nézted ? :-)
Phoenix - Arizona -ban mentek mindig elárverezésre...
persze sok volt a megrendezett jelenet benne, de volt benne igazság is.
Mollal mentegetik is....
Fed-döntés: nagy piaci lendület várható a felzárkózó térségben
MTI, 2013. szeptember 19. 07:01
Erőteljes lendület várható a következő időszakban a felzárkózó gazdaságok piacain és mód nyílhat a gyengébb lábakon álló szuverén adósok tőkepiaci megjelenésére is annak nyomán, hogy az amerikai jegybank szerepét betöltő Federal Reserve (Fed) a szinte konszenzusos várakozással ellentétben egyelőre nem kezd hozzá gazdaságélénkítő célú mennyiségi enyhítési programjának leépítéséhez - vélekedtek első kommentárjaikban a londoni pénzügyi elemzők.
Igazad van csak a végén kell ránézni. Az a tapasztalatom , hogy az ék alakzat általában bejön.
Naposon is ezt várom.
palackos gáz -10% rezsi, hatósági áras lett
új névérték stb.
szóljon ha kell még valami előrenézés
maga maradjon csak a lakótelepi ingatlanok árulásánál )))
Akkor csinálja utánam az ingatlan bizniszt, ha nem kell sok ész hozzá!
Feleségem a két diplomájával sem tudja elsajátítani :D
A mait megelőző 18.426-501 között van, lentebbit nem fedeztem fel.
kamuláda 15 évvel ezelőtt maga még érettségire készült
azóta se sokat tanult mert az ingatlan árusításhoz nem kell sok ész ))
amúgy olvassa vissza magát januártól )))))))))))))))))))))
röhej!
Döglött macska kicsit pattan eddig...
Troll mackóval nem foglalkozzál.
Becsavarodott a 15év alatt, meg már a bundája is megkopott vénségére.
Ráérünk 16.30után ránézni.
Reggel mindenki ész nélkül adta megint az emelkedést, mintha élete múlna rajta.
az otp naposon nagyon longos
a molon kell ma szépíteni