Re: nincs cím 2013. szeptember 19. 14:13 Hathor Előzmény: #662483 Macika mit trollkodik itt megint? Továbbra is esésnek szurkol? nyugtatót bevette? "macika: jöhet az otp is azaz! verd be ))))))) yo8! )))))))))) "