Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

Re: nincs cím

#662154 Borska Előzmény: #662147

bizony le vagyunk maradva, ezt okozza a nagytőke bizalomvesztése

kéne valami apró,valami korrekt, nem belefingokanulláslisztbe dolog és a BÉT eldurranna mint a pubertázs gyerek az első randin, így se kevés a longom, de ha meglátom az első pozitív jelét a kormányzati hozzáállásnak túlméretre vásárlom magam.....

azt a k***a! -ez odaba**…

#662152 Aptiti

azt a k***a! -ez odaba***-ot rendesen

most örülök csak igazán, hogy a végén lezártam a maradék shortjaimat is.

Egyszerűen csak megérzés volt

no meg azért a könyvből is látszódott

Re: nincs cím

#662147 Hathor Előzmény: #662145

Bux is elindulhatna már végre valahára most már ,-)

Yol le vagyunk maradva, szétvert papírokkal továbbra is.

Ingatlanok éledeznek már azt érzem.

Re: nincs cím

#662145 Hathor Előzmény: #662143

Yo a buli!

Na eddig ok.

Remélem nem törik le a bika szarvát félkor :D

Új ATHk kint. DAX, SP egyaránt!

Ha így marad jó lesz a chartom máról tovább.

Re: nincs cím

#662061 Ibiza Előzmény: #662053

nézz be Magyarország topikba..Én mondtam a nemzeti sportunk a foci.

Erre azonnal igazolást kaptam..álkérdés volt.

Re: nincs cím

#662060 BudFox Előzmény: #662053

Hello Hathor, jó volt az a reggeli grafikonod, de már akkor látszott hogy a trendvonal alatt poroszkál a Bux...szóval ma este meg ez a FED mizéria megint...

nem tudom előre én sem hogy mi lesz,

de én remélem hogy tartósan elindulunk, és végre elesik a határidőben a 18.000.

célár az Egon féle 16.000 lenne.

erről beszéltem nyuszó-m…

#662055 Aptiti

erről beszéltem nyuszó-muszó!:)- mi magyarok külön úton járunk...

Re: nincs cím

#662050 Hathor Előzmény: #662044

Én is viszem mindjárt focizni az én fiamat.. Lehet egy helyre járunk? :D

Helyes! Csak ne essen az eső.

http://postimage.org/

Ezt az oldalt megnyitod, a böngészésnél kiválasztod a gépedről a képet, családbarát mező kipipálva, és feltöltés.

Utána ami kis képet behoz, ráklikk akkor nagyobb kép lesz, annak a weboldal címét kimásolod ctrl+Cvel, majd beilleszted ide ctrl+V-vel..

Üdv.

Re: nincs cím

#662042 Hathor Előzmény: #662037

Azt mondod TA alapján cselekszel.

Rajzolgatsz is valamit? Fibo, alakzat, elliott, támasz/ellenállás, indikátor, bollinger, MA. vagy valami?

Szívesen megnézem Te mit látsz. még sosem láttam TA rajzodat.