Re: nincs cím 2013. szeptember 18. 16:04 Hathor Előzmény: #662037 Azt mondod TA alapján cselekszel. Rajzolgatsz is valamit? Fibo, alakzat, elliott, támasz/ellenállás, indikátor, bollinger, MA. vagy valami? Szívesen megnézem Te mit látsz. még sosem láttam TA rajzodat.