Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #662037

Azt mondod TA alapján cselekszel.

Rajzolgatsz is valamit? Fibo, alakzat, elliott, támasz/ellenállás, indikátor, bollinger, MA. vagy valami?

Szívesen megnézem Te mit látsz. még sosem láttam TA rajzodat.