Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #662044

Én is viszem mindjárt focizni az én fiamat.. Lehet egy helyre járunk? :D

Helyes! Csak ne essen az eső.

http://postimage.org/

Ezt az oldalt megnyitod, a böngészésnél kiválasztod a gépedről a képet, családbarát mező kipipálva, és feltöltés.

Utána ami kis képet behoz, ráklikk akkor nagyobb kép lesz, annak a weboldal címét kimásolod ctrl+Cvel, majd beilleszted ide ctrl+V-vel..

Üdv.