Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #662044Én is viszem mindjárt focizni az én fiamat.. Lehet egy helyre járunk? :D
Helyes! Csak ne essen az eső.
Ezt az oldalt megnyitod, a böngészésnél kiválasztod a gépedről a képet, családbarát mező kipipálva, és feltöltés.
Utána ami kis képet behoz, ráklikk akkor nagyobb kép lesz, annak a weboldal címét kimásolod ctrl+Cvel, majd beilleszted ide ctrl+V-vel..
Üdv.